ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Sandra Bošnjak, 14. 3. 2023.

Županijsko natjecanje iz Fizike održano je 9. ožujka 2023. godine u OŠ Suhopolje. Natjecanje je trajalo od 10 do 14 sati. U tom vremenu su učenici rješavali pet računskih zadataka. Imali smo učenike u prvoj (1), trećoj (1) i četvrtoj (1) grupi.

Učenici su postigli odlične rezultate i svim učenicima čestitam na uloženom trudu i postignutim rezultatima.

U četvrtoj grupi je učenik Sven Oužecky  osvojio prvo mjesto.

U trećoj grupi je učenica Leona Lončarević osvojila prvo mjesto.

U prvoj skupini je učenica Lana Čordaš osvojila četvrto mjesto.

Svim učenicima još jednom čestitam na postignutim rezultatima.

mentor Dragan Klement, prof. mentor