Najčitači

Najčitači u prosincu

Autor: Damir Balković, 9. 1. 2018.

Najčitateljica u prosincu bila je Monika Vresk iz IV. ekonomije, a najtraženija knjiga Salingerov Lovac u žitu. Pohvalio bih osmoricu učenika iz I. agrotehničara koji su posudili 29 knjiga što iznosi 3, 62 po učeniku. Neka oni budu primjer ostalim učenicima. Bravo dečki! Nastavite samo tako.

KOLIKO UČENICI POSUĐUJU KNJIGE U ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Tijekom PROSINCA knjižničar je prikupio sljedeće podatke:

Mjesto Razred Broj knjiga
1. IV. B GIMNAZIJE 33
2. I. AGROTEHNIČARI 29
3. III. EKONOMSKE 26
4. I. B GIMNAZIJE 24
5. IV. A GIMNAZIJE 19
6. I. A GIMNAZIJE 15
7. I. EKONOMSKE I IV. EKONOMSKE 10
8. II. B GIMNAZIJE 8
9. III. A GIMNAZIJE 7