Najčitači

Najčitači u listopadu

Autor: Damir Balković, 5. 11. 2018.

Dragi korisnici!
Nalazimo se u Mjesecu hrvatske knjige. Cilj nam je govoriti o knjizi i svim njenim vrijednostima te promicati čitanje na različite načine i različitim programima.
Na oglasnoj ploči, ispred knjižnice, možete pročitati neku mudru misao o knjizi. Pročitajte ju! Možda vas ona potakne da posudite i pročitate neku knjigu.
Evo i nekih statističkih podataka za listopad: Najviše knjiga u našoj knjižnici posudila je Maja Ostrunić iz IV. ekonomije. Prijan Lovro, Augusta Šenoe bila je najtraženija knjiga, a učenici IV. ekonomije bili su, i u listopadu, najvrjedniji i posudili najviše knjiga. Čestitam im!

Žao mi je, ali moram reći da iako je prošlo dva mjeseca od početka školske godine, ima još razrednih odjela koji nisu posudili niti jednu knjigu.

Iskreno vjerujem da će se to sljedeći mjesec promijeniti. Očekujem vas i radujem se svakom vašem dolasku u knjižnicu.

Vaš knjižničar

Link (Knowledge of new addictions):