Školska zadruga „SLATINA“ priprema se za 21. međunarodni sajam Viroexpo

Autor: Željka Venus, 14. 1. 2016.

U sklopu projekta „Poduzetnik kroz cijeli život“, čiji je nositelj Centar za poduzetništvo Grada Slatine, naša zadruga uz ostale školske zadruge grada Slatine sudjelovati će na 21. međunarodnom sajmu Viroexpo 2016. koji će se održati u Virovitici od 26. do 28. veljače 2016. godine.

Na sajmu, uz ostale proizvode prezentirati ćemo proizvode kojima smo popunili „Slatinsku košaricu“.

Zahvaljujemo se prof. Ladislavu Totu i prof. Nikoli Mišćeviću koji su pomogli pri izradi proizvoda koji su zaslužni za raznovrsnost asortimana kao što su kukuruzna krupica, kukuruz kokičar, vino i ostalo.

Aktivnosti u projektu usmjerene su na osnaživanje poduzetnika Slatine promovirajući važnost cjeloživotnog učenja za poduzetništvo te promoviranje poduzetničke kulture u školama, kroz učeničke zadruge. Ovaj projekt je još jedan primjer međusektorske suradnje, suradnje škola, jedinica lokalne samouprave, turističke zajednice grada Slatine i poduzetnika.