U Slatini održana Završna konferencija projekta “Poduzetnik kroz cijeli život”

Autor: Željka Venus, 19. 7. 2016.

Završnoj konferenciji projekta „Poduzetnik kroz cijeli život“ 15. srpnja 2016. prisustvovali su: ravnatelj SŠ Marka Marulića Slatina Darko Špoljarić i voditelji sekcija UZ „SLATINA“: Jasna Asić, Sanja Špoljarić i Željka Venus. Projekt je u potpunosti financiran sredstvima iz Europskog socijalnog fonda Operativnog programa “Razvoj ljudskih potencijala 2007-2013” kojeg provodi Ministarstvo rada i mirovinskog sustava zajedno sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje. Partneri u projektu bili su: Grad Slatina, OŠ Eugena Kumičića, OŠ Josipa Kozarca, SŠ Marka Marulića Slatina i IOŠ Slatina.

Aktivnosti projekta bile su usmjerene osnaživanju poduzetnika Slatine pritom promovirajući važnost cjeloživotnog učenja za poduzetništvo i istodobno promovirajući poduzetničku kulturu u školama, kroz učeničke zadruge.
Prisutnima obratili su se: obnašateljica dužnosti župana Virovitičko-podravske županije Sanja Bošnjak, gradonačelnik grada Slatine Ivan Roštaš, ravnateljica Gradske razvojne agencije Slatine Danijela Maravić, te voditelji učeničkih zadruga grada Slatine: Željka Venus – voditeljica UZ „SLATINA“, Natalija Vidak – voditeljica UZ „Obrtnik“, Tatjana Lulić-Prpić – voditeljica UZ „Sekvoja“ i Đurđica Delić – voditeljica UZ „Zalathnuk“.

Ravnatelju naše škole, Darku Špoljariću, Zahvalnice za doprinos u projektu uručio je gradonačelnik Slatine Ivan Roštaš.